Saueskinnsfell på den ene siden (ca. 30mm). Oversiden er laget i vårt tøyelige shabrack-stoff. Som siste etappe i stellet av hesten, vil en omgang med vår pussehanske gi pelsen en vakker glans. Kan vaskes i maskin med spesielt vaskemiddel for sauefell. Tåler også tromling. Vennligst respekter våre vaskeanvisninger.
Pussehanske Universal.
Produkt-ID: 26163
Vi har ikke denne størrelsen/fargen på lager akkurat nå, men vi kommer til å bestille den direkte fra produsenten av merket og sende den videre til deg. Vi deler ikke opp bestillingen i flere forsendelser, vi venter til alle varene er på vårt lager. Ved å bestille dette produktet vil leveringstiden for hele bestillingen derfor bli lenger. Du kan se forventet leveringstid i kassen.
Les mer om leveringstid og priser på frakt.
Vår politikk er enkel. Dersom du ikke er 100 % helt komplett fornøyd, uansett årsak, så send varen i retur! Vi tar med gjerne imot returpakker innen 65 dager etter salgsdatoen, og vi tilbakebetaler hele summen for varen. Alt vi ber om er at varen ikke er brukt eller passert utløpsdato, at den er i samme stand som du mottok den og er i originalemballasjen.
Les mer om vår retur politikk.
Gi oss din mening om produktet
Les Omtaler: